Domek DANKA

Domek DANKA znajduje się na sąsiadującej z domkami  WIKTOR i WIESŁAWA działce. Dom LECH i DANKA stanowią jedną bryłę połączoną niezamieszkanym łącznikiem. Są niezależne i ogrodzone z osobna. DANKA to dwupoziomowy obiekt dla 2-5 osób – pokój dzienny na parterze z kominkiem i sypialnia na piętrze – razem około 45 m2 – oraz własny w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z kabiną prysznicową oraz przestrzeń w ogrodzie. Na piętro do sypialni wiodą dość strome schody, proszę na to zwrócić uwagę.

Teren jest ogrodzony, około 200 m2 ogrodu. Domek dostępny jest cały rok /ogrzewanie centralne z pompy ciepła i kominek/. Przed wejściem niewielki plac zabaw, podwójna huśtawka i piaskownica.

Kominek rolę swą, pełni znakomicie tworząc nastrój i solidnie wspomagając prozaiczne kaloryfery panelowe – opałowe drewno gratis 😉

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, kominkiem /koza/, korytarzem i łazienką z prysznicem. W salonie stoi dwuosobowa sofa do dyspozycji gości. Na piętrze jest sypialnia z jednym łożem małżeńskim i dwoma pojedynczymi łóżkami.

Zapraszamy!

Wyposażenie:

1 łóżko dwuosobowe 140×200
2 łóżka jednoosobowe 80×190

1 łóżko dwuosobowe /sofa/ 130×200
pościel zmieniana co 7 dni

TV SAT /N- 250 kanałów/
dostęp do internetu /WiFi/

kuchenka elektryczna /x2/
kuchenka gazowa x1
ekspres do kawy
lodówka
naczynia, sztućce
garnki, patelnie, przybory kuchenne

łazienka z kabiną prysznicową /80×80 cm/

stół w ogrodzie
miejsce parkingowe x1 /opcja x2 po sprawdzeniu/

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do  nas!

Prosimy o kontakt telefoniczny: +48 602 254 726

lub elektryczny: wakacje@yellow.com.pl

Możliwy jest przyjazd ze zwierzętami domowymi, po uprzednim uzgodnieniu.